Medarbejdere

Vidensmedarbejder

Anja Uglebjerg


E-mail: anja.uglebjerg@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 81

AKADEMISK MEDARBEJDER

Beatriz Hernandez de Fuhr


E-mail: beatriz.hernandez@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 62

SENIOR PROGRAMRÅDGIVER

Cecilie Poulsen-Hansen Mehyar


E-mail: cecilie.ph.mehyar@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 72

Projektleder

Christian Larsen


E-mail: christian.larsen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 63

Programrådgiver

Connie Carøe Christiansen


E-mail: connie.c.christiansen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 61

kommunikations- og programmedarbejder

Emma Ellegaard


E-mail: emma.ellegaard@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 52

Direktør

Henriette Laursen


E-mail: henriette.laursen@kvinfo.dk
Telefon: +45 28 11 10 93/Presse: +45 50 76 33 82

PROGRAMRÅDGIVER (BARSELSORLOV)

Jeannette Bach Knudsen


E-mail: jeannette.knudsen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 68

PROJEKTKOORDINATOR (barselsorlov)

Julie Lykke Nielsen


E-mail: julie.lykke.nielsen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 55

Vidensmedarbejder

karen ewers Haahr


E-mail: karen.ewers.haahr@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 78

SPECIALKONSULENT

Katarina Blomqvist


E-mail: katarina.blomqvist@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 54

VIDENSMEDARBEJDER

Katrine Kladakis


E-mail: katrine.kladakis@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 77

Projektleder

Leana Islam


E-mail: leana.islam@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 79

INTERNATIONAL CHEF

Lene Steffen


E-mail: Lene.steffen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 69

Studentermedhjælper

Louise Wulff Andersen


E-mail: louise.wulff.andersen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 56

Presse- og kommunikationsansvarlig

Mai Rasmussen


E-mail: mai.rasmussen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 82

Økonomichef

Mariam Mani


E-mail: mariam.mani@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 57

IT-ingeniør

Natasa Andersen


E-mail: natasa.andersen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 53

Projektleder

Rebekka Mahler


E-mail: rebekka.mahler@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 76

Økonomimedarbejder

Rukhsana Kausar


E-mail: rukhsana.kausar@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 71

Studentermedhjælper

Sandi El-Taha


E-mail: sandi.el-taha@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 66

Programrådgiver

Sofie Okkels Birk


E-mail: sofie.o.birk@kvinfo.dk
Telefon: +216 28 477 038

Presse- og kommunikationsmedarbejder

Thomas Kristensen


E-mail: thomas.kristensen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 85