Her er en liste af alle vores ansatte

Medarbejdere

AKADEMISK MEDARBEJDER

Beatriz Hernandez de Fuhr


E-mail: beatriz.hernandez@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 62

SENIOR PROGRAMRÅDGIVER

Cecilie Poulsen-Hansen Mehyar


E-mail: cecilie.ph.mehyar@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 72

NETVÆRKSKOORDINATOR

Christian Larsen


E-mail: christian.larsen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 63

Assisterende programrådgiver og kommunikatør

Emma Ellegaard


E-mail: emma.ellegaard@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 52

PROGRAMRÅDGIVER

Helle Marianne Vadmand


E-mail: helle.marianne.vadmand@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 61

Direktør

Henriette Laursen


E-mail: henriette.laursen@kvinfo.dk
Telefon: +45 28 11 10 93/Presse: +45 50 76 33 82

PROGRAMRÅDGIVER

Jeannette Bach Knudsen


E-mail: jeannette.knudsen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 68

PROJEKTKOORDINATOR (PIFT)

Julie Lykke Nielsen


E-mail: julie.lykke.nielsen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 55

SENIOR KONSULENT

Jytte Larsen


E-mail: jytte.larsen@kvinfo.dk
Telefon: +45 33 13 50 88

SPECIALKONSULENT

Katarina Blomqvist


E-mail: katarina.blomqvist@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 54

VIDENSMEDARBEJDER

Katrine Kladakis


E-mail: katrine.kladakis@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 77

INTERNATIONAL CHEF

Lene Steffen


E-mail: Lene.steffen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 69

Presse- og kommunikationsansvarlig

Mai Rasmussen


E-mail: mai.rasmussen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 82

Økonomichef

Mariam Mani


E-mail: mariam.mani@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 57

Praktikant

Marie Jyrkinewsky Mathiesen


E-mail: Marie.Jyrkinewsky.Mathiesen@kvinfo.dk
Telefon: +45 29 21 30 28

Praktikant

Mette Skov Myrup


E-mail: mette.myrup@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 51

IT Ingeniør

Natasa Andersen


E-mail: natasa.andersen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 53

PROJEKTKOORDINATOR

Ragna Olafsdottir


E-mail: ragna.olafsdottir@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 79

Projektleder

Rebekka Mahler


E-mail: rebekka.mahler@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 76

Praktikant

Sandi El-Taha


E-mail: sandi.el-taha@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 66

Praktikant

Sofie Birkedahl Scheel


E-mail: sofie.birkedahl.scheel@kvinfo.dk
Telefon: +45 28 15 11 41

ØKONOMIMEDARBEJDER

Theis Petersen


E-mail: theis.petersen@kvinfo.dk
Telefon: +45 50 76 33 71