Find medarbejder

Her har du en samlet fortegnelse over medarbejderne i KVINFO. Klik på linksene til højre, hvis du kun vil have listen for en bestemt afdeling.

AKADEMISK MEDARBEJDER

Beatriz Hernandez de Fuhr

Tlf: 50 76 33 62

SENIOR PROGRAMRÅDGIVER

Cecilie Poulsen-Hansen Mehyar

E-mail: cecilie.ph.mehyar@kvinfo.dk

Tlf: 50 76 33 72

Skype: ceciliekvinfo

PA OG ADMINISTRATIV MEDARBEJDER

Charlotte Holm

E-mail: charlotte.holm@kvinfo.dk

Tlf: 50 76 33 50

NETVÆRKSKOORDINATOR

Christian Larsen

Tlf: 50 76 33 63

ØKONOMICHEF

Dorte Jensen

E-mail: dorte.jensen@kvinfo.dk

Telefon 50 76 33 57

STUDENTERMEDHJÆLPER

Emilie Kirstine Holse

E-mail: emilie.kirstine.holse@kvinfo.dk

Tlf: 50763385

KONTORMEDARBEJDER/IT-SUPPORT

Eva Bankov

Tlf: 50 76 33 53

PROGRAMRÅDGIVER

Helle Marianne Vadmand

Tlf: 50 76 33 61 
Skype: hellevadmandkvinfo 

Directør

Henriette Laursen

E-mail: henriette.laursen@kvinfo.dk

Tel: +45 50 76 33 50

Pressekontakt via Niels Bak Henriksen
E-mail: niels.bak.henriksen@kvinfo.dk
Tel: +45 50 76 33 82

PROGRAMRÅDGIVER

Jeannette Bach Knudsen

Tlf: 50 76 33 68 
Skype: jeannette.kvinfo 

PROJEKTKOORDINATOR (PIFT)

Julie Lykke Nielsen

E-mail: julie.lykke.nielsen@kvinfo.dk

Tlf: 50 76 33 55

Barselsorlov

 

SENIOR KONSULENT

Jytte Larsen

Tlf: 33 13 50 88

SPECIALKONSULENT

Katarina Blomqvist

Tlf: 50 76 33 54
Skype: katarinakvinfo

STUDENTERMEDHJÆLPER, VIDENSCENTERET

Katrine Blom

E-mail: katrine.blom@kvinfo.dk

VIDENSMEDARBEJDER

Katrine Kladakis

Tlf: 50 76 33 77

INTERNATIONAL CHEF

Lene Steffen

E-mail: Lene.steffen@kvinfo.dk

Tlf: 50763369

PROJEKTKOORDINATOR, PIFT

Maja Kjærsgaard

E-mail: mkg@pift.nu
 
Tlf: 7199 9721

PRAKTIKANT, PIFT

Maria Bøhnke Nielsen

E-mail: maria.bohnke.nielsen@kvinfo.dk

DIGITAL REDAKTØR

Néné La Beet

E-mail: nene.la.beet@kvinfo.dk

Tlf: 50 76 33 56

PRESSEKONTAKT

Niels Bak Henriksen

E-mail: niels.bak.henriksen@kvinfo.dk

Tlf: 50 76 33 82

PROJEKTKOORDINATOR

Ragna Olafsdottir

E-mail: ragna.olafsdottir@kvinfo.dk

Tlf: 50 76 33 79

VIDENSMEDARBEJDER

Rebekka Mahler

Tlf: 50 76 33 76

ØKONOMIMEDARBEJDER

Susanne Oreskov

Tlf: 50 76 33 71